...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...Biuro parafialne, w czasie kolędy, jest czynne, w godzinach przedpołudniowych...

Cmentarz

19 września 2015 22:25 | Cmentarz

POGRZEB

Formalności związane z pogrzebem można załatwić w Biurze Parafialnym również poza godzinami urzędowania.

Potrzebne dokumenty:

* karta zgonu z USC w celu pochowania zwłok
* potwierdzenie rezerwacji grobu na cmentarzu

Człowiek wierzący jednoczy się z Bogiem oraz bliskimi zmarłymi przez sakrament pokuty i Komunię Świętą. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. już przed pogrzebem.

W Biurze Parafialnym przy załatwianiu formalności pogrzebowych można również zamówić Mszę św. w intencji osoby zmarłej

Komunikat w sprawie cmentarza

Parafia św. Mikołaja w Janowcu Wlkp. informuje, że po 20 latach miejsce grobowe na tutejszym cmentarzu ulega likwidacji, jeśli rezerwacja nie zostanie przedłużona.

Wszelkie groby zaniedbane oraz po 20 latach od pochówku zostają przejęte przez parafię.
Przedłużenie wymaga specjalnej zgody uzyskanej w Biurze Parafialnym.

Wszelkich formalności dotyczących prolongaty miejsca pokladnego oraz zgody na postawienie pomnika można dokonać w Biurze Parafialnym.