05 czerwca 2019 07:17 | Aktualności

31.05.2019 r. „Święto Młodych Dekanatu Rogowskiego”

Młodzi z dekanatu rogowskiego mieli możliwość przeżycia czasu odpustu w Gościeszynie we wspaniały sposób.
Około 100 osób spotkało się przy sanktuarium Matki Bożej gościeszyńskiej. Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy, nabożeństwa majowego, Mszy Świętej oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu.
Naszej modlitwie towarzyszył zespół młodzieżowy Effetha z  Kruszwicy. Naszym radością nie było końca, świętowanie zostało zwieńczone wspólną agape, której towarzyszyły tańce integracyjne prowadzone przez wspólnotę młodzieżową naszej parafii Galileę.
Zasłyszany komentarz „tu jest lepiej niż nie jednej domówce” pokazał nam, że nasze starania w przygotowaniu spotkania miały sens.

Zdjęcia: