09 grudnia 2018 16:18 | Aktualności

REKOLEKCJA ADWENTOWE

Gdzie jesteś?

Pod takim hasłem w sobotę 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w gnieźnieńskim seminarium duchownym odbył się adwentowy dzień skupienia z udziałem 33 młodych ludzi z różnych parafii archidiecezji gnieźnieńskiej.

Udział wzięli także młodzi z naszej parafii.

Chłopacy razem z klerykami i moderatorami rozważali tajemnice miłości Boga, który mimo grzechów i upadków człowieka nieustannie go poszukuje i prowadzi do pełni życia. W czasie skupienia młodzi wysłuchali konferencji ojca duchownego ks. dr Tomasza Trzaskawki oraz uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez alumnów. Mieli również okazję wspólnie ze wspólnotą zjeść obiad, wypić kawę z klerykami i zobaczyć, jak wgląda seminaryjne życie. Później uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu i uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem rektora ks. dr. Przemysława Kwiatkowskiego, która była okazją do dziękczynienia Bogu za czas spędzony w seminarium i za duchowe owoce, które przyniósł cały ten dzień.

Pobrano archidiecezja.pl

Zdjęcia: