01 lipca 2018 19:44 | Aktualności

23-30 CZERWCA 2018 ANIELSKIE KOLONIE

Od 23.06 do 30.06 w Chomiąży Szlacheckiej odbyły się kolonie letnie dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Komandorię kujawsko–pomorską Rycerskiego i Szpitalnego Zakonu świętego Łazarza z Jerozolimy do której dołączyli lektorzy i ministranci z naszej parafii.

W czasie tych kolonii mieliśmy okazje zwiedzić Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji, Park Dinozaurów w Rogowie oraz Katedrę Gnieźnieńską. Dzieci uczestniczyły również w ciekawych zajęciach artystycznych, muzycznych i plastycznych. Podczas kolonii zawiązało się wiele nowych znajomości przez co, ciężko było nam się rozstać.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam tak wspaniale spędzić ten czas: Panu Piotrowi, Panu Henrykowi, ks. Marcinowi i wszystkim tym, których nie znamy z imienia.

Więcej zdjęć

Zdjęcia: