30 sierpnia 2020 19:14 | Aktualności

PÓŁKOLONIA PARAFIALNA

W dniach 24-29.08 przy naszej parafii odbywały się półkolonie.

Dzieci i młodzież parafialna wykazała się dużą ilością energii i chęcią do wspólnego spędzania czasu.

Codzienne spotkania rozpoczynaliśmy  Mszą Świętą.

Pierwszego dnia uczestnicy poznali opiekunów i wspólnie ustalili regulamin na cały kolonijny czas, miały miejsce również zabawy integracyjne.

Następny dzień spędziliśmy w lesie przy zabawach ruchowych.

W środę natomiast odbyła się gra miejska ulicami naszego miasta.

Każda z grup miała do wykonania ciekawe zadania.

Czwartek spędziliśmy na sportowo. Udało się nam zrobić konkurencję na powietrzu, ale po paru minutach dopadł nas deszcz i musieliśmy przenieść się  na salę. Pogoda jednak nam nie straszna i pozostała część zawodów odbyła się  w pomieszczeniu. Każdy z uczestników wykazał się dużym skupieniem i prawidłowym wykonywaniem poleceń.

Dzień ostatni był najdłuższy. Od rana trwał czas kulinarny. Przygotowaliśmy pyszne naleśniki oraz gofry z owocami. Wieczorem odbyła się dyskoteka, a po niej seans  filmowy, znalazł się również czas na pogaduchy.

Znaleźliśmy również odpowiedni moment  na  posprzątanie oraz podsumowanie naszych kolonii.

Każdy wychodził zadowolony i uśmiechnięty oraz z wielkimi chęciami powrotu.

Zdjęcia: