...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...Biuro parafialne we wtorek 15.09. po południu będzie nieczynne...

08 lutego 2020 13:10 | Aktualności

PIELGRZYMKA PARAFIALNA - KRAKÓW

Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Wieliczka, Ojców

9. (sobota) do 13. (środa)

maja 2020 r.

Program jest następujący:

• Sobota 9.05.2020 - wyjazd o 5.30, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków.

• Niedziela (10.05.2020, poniedziałek (11.05.2020) – Wawel – komnaty i krypty królewskie, dzwon Zygmunta, Kazimierz chrześcijański (Skałka) i żydowski; kopalnia Soli w Wieliczce; Stare Miasto - rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki – ołtarz Wita Stwosza, okno papieskie, Uniwersytet Jagielloński.

• Wtorek 12.05.2020 – Ojcowski Park Narodowy; sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

* * *

Koszt wyjazdu wynosi 800 zł. W ten koszt są wliczone: przejazdy autobusem, 4 noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja), przewodnicy, ubezpieczenie, parkingi, wejścia (Wieliczka, groby królewskie).

Zapisy w biurze parafialnym. Przy zapisie należy wpłacić powyższą kwotę lub przynajmniej 300 zł. W  przypadku rezygnacji z wyjazdu należy, w swoje miejsce, znaleźć zastępstwo. Inaczej powyższa kwota przepada. Bowiem musimy wcześniej wpłacić odpowiednią kwotę pieniędzy za noclegi.

Jest konieczność zapisywania się osobistego, gdyż na formularzu do ubezpieczenia trzeba złożyć własny podpis. Podajemy też nr PESEL.