...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...W okresie kolędowym nie ma Mszy św. o godz.18-tej w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek...::...Biuro parafialne, w tym tygodniu, czynne będzie przed południem, od 10.00 – 12.00...

14 grudnia 2019 23:20 | Aktualności

DAR NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Parafianie przekazali 45 paczek – darów miłosierdzia, które zostały w tym tygodniu przekazane osobom potrzebującym.

Obdarowani prosili, by podziękować ofiarodawcom.

Było też zaskoczenie i wzruszenie.

Jak w ubiegłym roku, najbardziej potrzebujących parafian, pragniemy obdarzyć pomocą na święta Bożego Narodzenia.

Na stoliczku pod chórem są wystawione torby foliowe.

Zapraszamy do zabrania ich do domu, wypełnienia żywnością lub środkami czystości i przekazania w biurze parafialnym lub w zakrystii, do niedzieli 08. grudnia.

Prosimy, by zwrócić uwagę, by przekazać artykuły niepsujące się i o dłuższym terminie przechowywania.

Dar ten zostanie przekazany najbardziej potrzebującym w naszej parafii, by mogli godnie przeżyć święta Bożego Narodzenia.

Maryja