...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...W okresie kolędowym nie ma Mszy św. o godz.18-tej w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek...::...Biuro parafialne, w tym tygodniu, czynne będzie przed południem, od 10.00 – 12.00...

29 października 2019 20:52 | Aktualności

1 LISTOPADA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 2 LISTOPADA DZIEŃ ZADUSZNY-WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy

w piątek, 1. listopada.

Msze św. sprawowane będą o 7.00, 9.00 i 10.30 w kościele parafialnym (nie będzie Mszy św. o 12.00 i 18.00).

O 13.00, główna Msza św. przy kościele św. Barbary, poprzedzona procesją na cmentarzu.

Pamiętajmy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych obowiązuje uczestnictwo we Mszy św., a udział w procesji nie może być uznany jako zadośćuczynienie powinności chrześcijańskiego przeżywania tej uroczystości.

Ofiary, które będziemy zbierać przy wejściach na cmentarz, przeznaczone są na Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gnieźnie.

Dzień Zaduszny -

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (2.11.).

Msza św. o 9.00 i 18,00 w kościele św. Mikołaja

oraz o 16.00 w kaplicy św. Barbary.

Po Mszy św. o 16.00, na cmentarzu, procesja w intencji zmarłych.

Zdjęcia:

Maryja