Ogłoszenia Parafialne - Niedziela - 15 lipca 2018

15. NIEDZIELA ZWYKŁA

15.07.2018 - rok B

Zgromadziliśmy się, aby słuchać Słowa Bożego, a także, by złożyć eucharystyczną ofiarę dziękczynienia za dary Boże. Bóg powołał nas zwykłych ludzi, by głosić nam radosną nowinę i wezwać nas do nawrócenia. Bóg posyła nas także, abyśmy jak apostołowie innym nieśli słowa życia i zbawienia oraz byli świadkami wielkich rzeczy, jakie mają się dokonać w naszych sercach.

1. W poniedziałek, 16.07., wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

2. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek, o 17.00, w kościele. Prosimy o przybycie również rodziców i chrzestnych, którzy prosić będą o chrzest w lipcu, choć jeszcze nie zgłosili tego sakramentu.

3. W tym tygodniu dyżur w odmawianiu różańca obejmuje Róża 5. p. Moniki Frankowskiej. Intencja: Prośba o dobrą pogodę i obfite plony.

4. Chłodziarka do przechowywania zwłok na cmentarzu jest czynna. Zachęcamy, by ciała naszych zmarłych, do pogrzebu, przechowywać w kaplicy św. Barbary. Możemy wtedy codziennie przybyć, by odmówić różaniec i pożegnać się ze zmarłymi. Nie ma też konieczności udawania się do Żnina.

5. Za tydzień, w niedzielę, składka mszalna przeznaczona jest na cele budowlane.