...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...Spowiadamy od poniedziałku do soboty w godz. 8.30 - 9.30 i 17.00 - 18.00...

Filtruj informacje:

WIELKA SOBOTA - WIGILIA PASCHALNA

Wigilia Paschalna rozpoczyna się obrzędem światła, następnie śpiewane jest uroczyste Orędzie Wielkanocne o Zmartwychwstałym.

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc. Zapraszamy do obejrzenia pamiątek sakralnych http://sklep.gl-art.pl/kategoria/30/1 Autor utworu: Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Ave Maria - Franza Schuberta

Ave Maria - Franza Schuberta. Wykonanie pani mgr Agnieszki Czerwińskiej.

Czas Chwały - Uwielbienie Pana

Uwielbienie Pana Czas Chwały - modlitwa i refleksja nad własnym życiem. Nasza nowa odsłona Wieczoru Chwały rozpoczyna się modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, którego potrzebujemy dla nas i odmiany naszego myślenia, działania, życia. Trzecia niedziela miesiąca, popołudnie upływa nam pod znakiem spotkania z Bogiem Miłosiernym, o którym niestety często zapominamy. Bóg w swojej cierpliwości czeka na każdego z nas i chce byśmy już dziś zobaczyli Go w chwale. Zachęca nas do wejścia w tę chwałę, On chce mieć nas blisko. Zapraszamy na kolejny Czas Chwały - dołącz do nas.

Miniatura video

Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019 r.

Mszę św. celebrował i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Andrzej Szczepaniak. Organy i śpiew pani mgr Ada Ber-Nowak.

30.12.2018 MSZA ŚW. W ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

Mszę św. celebrował ksiądz wikariusz Marcin Kwiatkowski. Organy i śpiew pani mgr Agnieszka Czerwińska.

Maryja