Filtruj informacje:

Czas Chwały - Uwielbienie Pana

Uwielbienie Pana Czas Chwały - modlitwa i refleksja nad własnym życiem. Nasza nowa odsłona Wieczoru Chwały rozpoczyna się modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, którego potrzebujemy dla nas i odmiany naszego myślenia, działania, życia. Trzecia niedziela miesiąca, popołudnie upływa nam pod znakiem spotkania z Bogiem Miłosiernym, o którym niestety często zapominamy. Bóg w swojej cierpliwości czeka na każdego z nas i chce byśmy już dziś zobaczyli Go w chwale. Zachęca nas do wejścia w tę chwałę, On chce mieć nas blisko. Zapraszamy na kolejny Czas Chwały - dołącz do nas.

Miniatura video

Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2019 r.

Mszę św. celebrował i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Andrzej Szczepaniak. Organy i śpiew pani mgr Ada Ber-Nowak.

30.12.2018 MSZA ŚW. W ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

Mszę św. celebrował ksiądz wikariusz Marcin Kwiatkowski. Organy i śpiew pani mgr Agnieszka Czerwińska.

Miniatura video

Błogosławieństwo zwierząt 04 października 2018 r.

Miniatura video

3D Video Mapping - Free The Colors - Historia Gniezna - Festiwal Kultury Słowiańskiej - 2017

3D Video Mapping, Gniezno 2017, Królewski Festiwal Artystyczny 2017, Free the colors, Mapping Polska, Projekcje 3D, Spektakl Historyczny. FREE THE COLORS freethecolors.com

Niedziela Miłosierdzia Bożego Janowiec Wlkp. 08 kwietnia 2018 r,

Uroczyste odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego.

WIELKA SOBOTA - WIGILIA PASCHALNA I

Liturgia Słowa i homilia ks.proboszcza.