...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...Od poniedziałku do piątku Msza św. wieczorna o godz 17-tej...::...Spowiedź św. adwentowa 16 grudnia 2017 r...

Filtruj informacje:

Błogosławiony ks. Marian Skrzypczak

Film został wykonany na Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę". Tegoroczna edycja Konkursu uzyskała patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Patronem medialnym zostało czasopismo "Poznaj Swój Kraj". Autorami filmu są Jakub Srocki oraz Dominik Małecki, przygotowane teksty czytała Lena Pilarowska.

Inno ufficiale del Giubileo della Misericordia

Tłumaczenie tekstu: Miłosierni jak Ojciec (refren) Dziękujmy Ojcu ponieważ jest dobry Stworzył świat mądrze Prowadzi swój lud przez historię Przebacza swoim dzieciom i je przyjmuje Dziękujemy Synowi, światłu ludów Ukochał nas sercem z ciała Od Niego otrzymujemy i Jemu dajemy Serce się otwiera na głodnych i spragnionych Prosimy Ducha o siedem świętych darów Źródło każdego dobra, najsłodsze orzeźwienie Przez Niego wzmocnieni, my sami wzmacniamy Miłość ma nadzieję i wszystko znosi Prosimy o pokój Boga wszelkiego pokoju Ziemia oczekuje Ewangelii o Królestwie Łaska i radość tym, którzy kochają i przebaczają Nadejdą nowe niebo i ziemia (przetłumaczył Jacek Siepsiak SJ)

Błogosławieństwo zwierząt - 6.10.2014 - Janowiec Wielkopolski