...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...Biuro parafialne we wtorki po południu czynne od 15,30 do 16,30...

Czas Chwały - Uwielbienie Pana

Uwielbienie Pana Czas Chwały - modlitwa i refleksja nad własnym życiem. Nasza nowa odsłona Wieczoru Chwały rozpoczyna się modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, którego potrzebujemy dla nas i odmiany naszego myślenia, działania, życia. Trzecia niedziela miesiąca, popołudnie upływa nam pod znakiem spotkania z Bogiem Miłosiernym, o którym niestety często zapominamy. Bóg w swojej cierpliwości czeka na każdego z nas i chce byśmy już dziś zobaczyli Go w chwale. Zachęca nas do wejścia w tę chwałę, On chce mieć nas blisko. Zapraszamy na kolejny Czas Chwały - dołącz do nas.