...Witamy na stronie internetowej parafii św.Mikołaja w Janowcu Wielkopolskim...::...Biuro parafialne, w czasie kolędy, jest czynne, w godzinach przedpołudniowych...

Inno ufficiale del Giubileo della Misericordia

Tłumaczenie tekstu: Miłosierni jak Ojciec (refren) Dziękujmy Ojcu ponieważ jest dobry Stworzył świat mądrze Prowadzi swój lud przez historię Przebacza swoim dzieciom i je przyjmuje Dziękujemy Synowi, światłu ludów Ukochał nas sercem z ciała Od Niego otrzymujemy i Jemu dajemy Serce się otwiera na głodnych i spragnionych Prosimy Ducha o siedem świętych darów Źródło każdego dobra, najsłodsze orzeźwienie Przez Niego wzmocnieni, my sami wzmacniamy Miłość ma nadzieję i wszystko znosi Prosimy o pokój Boga wszelkiego pokoju Ziemia oczekuje Ewangelii o Królestwie Łaska i radość tym, którzy kochają i przebaczają Nadejdą nowe niebo i ziemia (przetłumaczył Jacek Siepsiak SJ)