Filtruj informacje:

EXULTET

Weselcie się już, zastępy Aniołów w niebie! Weselcie się, słudzy Boga! Niechaj zabrzmią dzwony głoszące zbawienie, gdy Król tak wielki odnosi zwycięstwo. Raduj się, ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem, a oświecona jasnością Króla wieków, poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa! Zdobny blaskiem takiej światłości, raduj się, Kościele święty, Matko nasza! Ta zaś świątynia niechaj zabrzmi potężnym śpiewem całego ludu.

WIELKA SOBOTA - WIGILIA PASCHALNA

Wigilia Paschalna rozpoczyna się obrzędem światła, następnie śpiewane jest uroczyste Orędzie Wielkanocne o Zmartwychwstałym.

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc. Zapraszamy do obejrzenia pamiątek sakralnych http://sklep.gl-art.pl/kategoria/30/1 Autor utworu: Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Ave Maria - Franza Schuberta

Ave Maria - Franza Schuberta. Wykonanie pani mgr Agnieszki Czerwińskiej.

Czas Chwały - Uwielbienie Pana

Uwielbienie Pana Czas Chwały - modlitwa i refleksja nad własnym życiem. Nasza nowa odsłona Wieczoru Chwały rozpoczyna się modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, którego potrzebujemy dla nas i odmiany naszego myślenia, działania, życia. Trzecia niedziela miesiąca, popołudnie upływa nam pod znakiem spotkania z Bogiem Miłosiernym, o którym niestety często zapominamy. Bóg w swojej cierpliwości czeka na każdego z nas i chce byśmy już dziś zobaczyli Go w chwale. Zachęca nas do wejścia w tę chwałę, On chce mieć nas blisko. Zapraszamy na kolejny Czas Chwały - dołącz do nas.